Credit24

Credit24 annab eraisikutele tagatiseta tarbimislaene ja võimaldab avada krediidikontot. Credit24 omab Eestis üle 380 000 kliendi ja neid on läbi aastate tunnustanud suurepärase teeninduse eest.

Credit24 näol on tegemist ühe Eesti juhtiva tarbimislaenude pakkujaga, kes on tegutsenud Eesti turul juba 16 aastat. Credit24 laenud on suurusega 50 kuni 5000 eurot (erandjuhtudel ka 10 000 eurot) tähtajaga kuni viieks aastaks.

Meie ülevaates leiad kogu olulise informatsiooni, mida on vaja Credit24 kaudu väikelaenu võtmisel. Saad teada tingimustest, millele pead laenude taotlemisel vastama, täpsemad laenutingimused ja asjaolud, mille pärast peaksid Credit24 teenust eelistama.

TingimusedSpetsifikatsioon
Laenusumma50 € - 10000 €
IntressAlates 24%
Laenuperiood3 kuud - 60 kuud
Vanusepiirang18 aastat
Lepingutasupuudub
Kontoväljavõte vajalikJah
Maksehäiretega laenEi
Smart-ID / Mobiil-IDJah
VäljamakseAlates 15 minutist

Credit 24 plussid ja miinused

Vaatame täpsemalt, mis on Credit24 suurimad plussid ja miinused:

Plussid

 • Krediidikonto muudab kasutamise mugavaks ja soodsaks
 • Laenutaotluse saab esitada ka Maxima XX ja Maxima XXX kauplustes
 • Credit24 töötab iga päev hommikul kella 8.00 kuni õhtul kell 22.00
 • Erinevad laenutüübid ja konkreetse laenuvajaduse selgitamine ei ole oluline
 • Võimalik saada maksepuhkust

Miinused

 • Väikelaenule on Credit24 kehtestanud lepingutasu 2% laenusummast
 • Sularahas oma klientidele laene ei väljastata

Credit24 kontaktandmed:

 • Ettevõtte nimi: IPF Digital AS
 • Veebileht: https://credit24.ee/
 • Telefon:  6143400
 • E-posti aadress: klienditeenindus@credit24.ee
 • Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn, Eesti
 • Saadaval laenud: Krediidikonto, remondilaen, väikelaen, motolaen, puhkuselaen, pulmalaen, tervise- ja ilulaen
Credit24-st laenu võtmine ei ole küll kõige soodsama intressiga. Samas saab sealt laenu palju kiiremini ja mugavamalt kui pangast laenu võttes. Mõnikord on aga laenu kättesaamise kiirus kriitilise tähtsusega.

Ettevõttest Credit24

Credit24 on kindlasti üks kõige tuntumaid eraisikutele väikelaenu pakkujaid Eestis. Lisaks tegutseb ettevõte ka Lätis Leedus ja Soomes. Credit24 kaubamärgi omanik on Eestis ettevõte IPF Digital AS, mis kuulub International Personal Finance Plc gruppi.

Credit24 kaks põhilist laenutoodet eraklientidele on krediidikonto ja väikelaen. Krediidikonto on muutunud eriti populaarseks, sest selle kasutamiseks on vaja on eraklientidel teha ühekordne laenutaotlus ja saadud krediidisumma ulatuses saab edaspidi kiiresti laenata.

Krediidikonto eelis on kahtlemata see, et laenata saab täpselt nii palju kui vaja ja see aitab hoida kokku intressikuludelt. Lisaks puudub igasugune stress, mis on seotud laenutaotluse esitamisega ja sellele vastuse ootamisega. 

Credit24 arvestab oma tegevuses majanduslikku, keskkondlikku ning sotsiaalset mõju ning soovib ühiskonnale midagi tagasi anda. Seetõttu osaleb Credit24 erinevates sotsiaalsetes projektides. Ettevõte Credit24 tegeleb lisaks äritegevusele ka sellest äritegevusest saadud tulu kasutamisega toetusena erinevatele eluvaldkondadele. Näiteks on Credit24 Eesti võrkpalli suurtoetaja.

Credit24 on saanud tunnustuse “Mitmekultuuriline Eesti”, mis on tunnustus võrdse kohtlemise põhimõtetele ja pingutustele edendada mitmekultuurilist töökeskkonda. Märk tähistab hoolivust ja sallivust ettevõttes. Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes töötab kokku 62 inimest, neist 15 peakontoris, mis asub Tallinnas.

Credit24

Tingimused millele Credit24 lehelt laenaja peab vastama

Credit24 laenu saamiseks peab klient vastama järgmistele tingimustele:

 • Laenutaotleja peab olema vähemalt 18-aastane;
 • Vajalik on oma isikliku pangakonto olemasolu (kellegi teise pangakontole laenu ei väljastata);
 • Laenutaotleja peab omama püsivat sissetulekut (palk või pension);
 • Laenu saavad Eesti alalised elanikud või elamisloaga isikud;
 • Üheks laenu saamise eelduseks on maksehäirete puudumine (viimasest maksehäirest möödas rohkem kui 6 kuud);
 • Taotledes krediidikonto avamist või väikelaenu on vajalik Credit24 peakontoris või sobivas postkontoris teha nõutav isiku tuvastamine.

Credit24 võib kliendilt sissetulekute tõendamiseks nõuda pangakonto väljavõtete esitamist. Tavaliselt küsitakse neid väljavõtteid viimase 6 kuu kohta. Kui kõik dokumendid on esitatud, viib Credit24 meeskond läbi krediidikontrolli ja vastab taotlusele. Taotluse heaks kiitmise korral saavad kõik taotlejad raha kätte 15 minuti jooksul või hiljemalt 24 tunni jooksul.

Kelle jaoks on Credit24 sobiv?

Credit24 veebilehelt pakutavad laenutooted sobivad neile, kelle jaoks on olulised mugavad ja kiired laenud ning paindlikud laenutingimused. Credit24 poolt peamise teenusena pakutav krediidikonto on üks paindlikumaid laenutooteid Eestis. Neile, kes soovivad oma ellu kindlustunnet, et vajadusel on võimalus kasutada väikest lisaraha on see suurepärane võimalus. 

Laenude väljastamise tingimused on Credit24 puhul sarnased kõigi teiste ettevõtetega, aga tihti on Credit24-st laenu võtmine kiirem ning laenu on võimalik saada ka nädalavahetustel. Ettevõtte tööaeg on piisav, et rahuldada inimeste laenuvajadused varahommikust kuni hilisõhtuni. Credit24 väljastab laene ja vaatab üle laenutaotlusi nagu öeldud ka nädalavahetustel. Tihti on see just ka aeg, kus inimestel tekivad varem planeerimata kulutused ja raha oleks kiiresti vaja. Tänu Credit24 teenusele on raha kontole võimalik saada ka juba laupäeval või pühapäeval.

Credit24 üks Eesti suurimaid ja ka tuntumaid laenufirmasid. Klientide arv aga kirjeldab nende kõrget teenusekvaliteeti ja annab ka uutele laenajatele kindluse, et Credit24 poolt osutatav teenus on mugav, kliendisõbralik ja kiire.

Kuidas Credit24-st laenu taotleda?

Credit24 kaudu laenu taotlemine on imelihtne ja tavaliselt saavad kliendid raha kätte 15 minutiga. Raha saamiseks on kõige lihtsam minna aadressile https://credit24.ee veebilehele ja vajutada nuppu "Alustan taotlemist". 

Valides seejärel soovitava rahasumma ja logides oma andmetega kontole sisse ei jäägi muud üle kui oodata raha laekumist. Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust. Kui probleeme ei ole laekub raha 15 minutiga sinu kontole.

Loomulikult on protsess veidi pikem kui oled esimest korda Credit24 kaudu raha laenamas. Sellisel juhul on sul vaja eelnevalt läbida ka isikusamasuse tuvastamise protsess. Õnneks ei võta see protsess ka kauem aega kui mõned tunnid ja postkontorid, kus seda saab teha on olemas üle kogu Eesti. Seega isegi esmasel laenu taotlemisel saab Credit24 kaud esimese laenu kätte vähem kui 24 tunni jooksul.

Kokkuvõte

Credit24 on ilmselt kõige tuntum väikelaenude pakkuja Eestis. Kõik, kes on kunagi kaalunud väikelaenu võtmist või krediidikonto avamist on ilmselt Credit24 teenusest kuulnud. Eriti populaarseks on Credit24 saanud just oma krediidikonto teenusega, mis võimaldab klientidelt mugavalt planeerida oma laenamist ning kasutada laenu just täpselt siis kui laenuvajadus neil tekib.

Credit24 kaubamärgi all tegutsev ettevõte ei ole aga ainult laenufirma, kes mõtleb kasumile. Tegemist on vastutustundliku ettevõttega, keda huvitab klientide heaolu ka nende jaoks on oluline vastutustundlik laenamine. Näiteks 2019. ja 2020. aastal andis Finance Estonia Credit24-le krediidiandjate- ja vahendajate sektori kõrge tunnustuse ehk Hea Tava märgise. See kinnitab, et nad seisavad usaldusväärse finantssüsteemi toimimise eest, rakendavad vastutustundlikke ja jätkusuutlikke laenamise põhimõtteid ja toetavad ausat ja vaba konkurentsi. 

Credit24 klientidel on võimalik saada 500 eurot väikelaenu kuni 30-päevase tagasimakse perioodiga ka ilma intressita. Teisisõnu, laenates 500 eurot maksab klient tagasi 500 eurot. Tegemist on eripakkumisega, mis on mõeldud esmastele laenajatele ja on soodsaim pakkumine, mida väikelaenude väljastamisega tegelevatelt veebilehtedelt võib leida.