Raha24

Raha24 on kaubamärk, mis on ettevõtte BB Finance OÜ omandis. Tegemist on 2006. aastal loodud ettevõttega. Lisaks Raha24 kaubamärgile kuulub ettevõttele veel ka Avanss kaubamärk, mis küll lõpetas alates 1. aprillist 2021. aasta oma tegevuse ja edasi kiirlaenusid ei paku. 

BB Finance OÜ tegutseb ka Soome kiirlaenude turul. Ettevõtte kõik kaubamärgid on keskendunud tarbijakrediidi pakkumisele ja aastate jooksul on tegutsetud ka Tšehhi ja Gruusia turgudel. Seega on BB Finance OÜ ka rahvusvahelise kogemusega, mis tuleb kindlasti laenuteenuste pakkumise juures kasuks.

Raha24 on aktiivne kampaaniate tegija ja peaaegu kogu aeg on neil oma klientidele pakkumisel midagi erilist. Näiteks pakutakse tihti madalamat intressi või väiksemat lepingutasu või siis tullakse klientidele vastu, et nende laenulepingu täitmisega ei tekiks raskuseid ja võlgnevusi oleks võimalik vältida.

TingimusedSpetsifikatsioon
Laenusumma100 € - 5000 €
IntressAlates 1.4%
Laenuperiood2 kuud - 60 kuud
Vanusepiirang18 aastat
Lepingutasupuudub
Kontoväljavõte vajalikEi
Maksehäiretega laenEi
Smart-ID / Mobiil-IDJah
Väljamakse15 minutit

Raha24 plussid ja miinused

Uurime täpsemalt, mis on Raha24 suurimad plussid ja miinused:

Plussid

 •  Laene väljastatakse automaatselt ja see teenus töötab 24/7;
 • Väiksemaid laene saab ka ilma konto väljavõtet esitamata;
 • Igale kliendile isiklik krediidilimiit, mis arvestab maksevõimet;
 • Klienditugi tegutseb 24/7;
 • Lepingutel pole varjatud kulusid;
 • Raha24 hoolib ja arvestab, et klientidel poleks makseraskuseid.

Miinused

 • Intress on kõrge;
 • Laenudele 3,5% teenustasu laenusummalt.

Raha24 kontaktandmed:

 • Ettevõtte nimi: BB Finance OÜ
 • Veebileht: https://raha24.ee/
 • Telefon: 6 620 502
 • E-posti aadress: info@raha24.ee
 • Aadress: Pronksi 19, Tallinn 10124
 • Saadaval laenud: Krediidikonto, kiirlaen, väikelaen, remondilaen, reisilaen, ärilaen, autolaen.
Raha24 laenude puhul on alati vajalik tasuda lepingutasu (3,5% laenusummast).  Seega on suuremate summade laenamisel mõistlik kasutada krediidikontot. Raha24 annab igale kliendile isikliku limiidi mis tähendab, et automatiseeritud süsteem arvutab maksimaalse krediidilimiidi kliendi sissetulekute ja väljaminekute põhjal. See on tegelikult positiivne mõlemale osapoolele, sest vähendab ettevõtte riske ja kaitseb ka kliendi finantsvõimekust. Raha24 eesmärk ei ole igal tingimusel laenude väljastamine, vaid ka laenajatesse ja laenude väljastamisesse vastutustundlikult suhtumine.

Raha24 ettevõttest

Raha24 kaubamärk on paljudele tuttav. Tegemist on kiirlaenude pakkujaga, kes on üks aktiivsemaid kampaaniate tegijaid ja kelle teenuse reklaame näeb tihti nii teleekraanil kui ka lihtsalt linnapildis. Raha24 veebilehelt on ettevõtte BB Finance OÜ vahendusel võimalik endale avada krediidikonto, mille näol on põhimõtteliselt tegemist virtuaalse krediitkaardiga.

Maksimaalseks laenulimiidiks on 5000 eurot, kuid tegelikult hinnatakse kliendi laenuvõimekust personaalselt. Laenulimiidi võib endale avada, kuid seda ei pea tingimata kasutamata ja võib hoida lihtsalt ootamatuteks vajadusteks varuvariandina. Kasutamata laenulimiidi pealt mingeid intresse maksma ei pea. 

Raha24 vaatab pärast taotluse esitamist uue kliendi maksevõime põhjalikult üle ning teeb selle alusel pakkumise. Just selle pakutud limiidi ulatuses on kliendil võimalik edaspidi iga hetk endale laenu võtta.

Krediidikonto avamine on täiesti tasuta ja sellel pole mitte mingit perioodilist tasu. Intressikulud tekivad alles siis, kui otsustad raha kasutada. Raha24 laenude intressid on üsna kõrged, kuid uue kliendi esmase laenu intress võib olla ka ainult 2.9%, olles seega üks Eesti kõige soodsamaid väikelaene.

Raha24

Tingimused millele Raha24 lehelt laenaja peab vastama

Raha24 veebilehelt laenu saamiseks peab laenusaaja vastama järgmistele tingimustele:

 • Klient peab olema vähemalt 18-aastane;
 • Piisava maksevõime olemasolu laenu teenindamiseks laenulimiidi piires;
 • Laenu saavad Eesti alalised elanikud või Eestis elamisloaga viibivad isikud;
 • Maksehäirete puudumine (viimasest maksehäirest möödas rohkem kui 6 kuud);
 • Minimaalne netosissetulek 425 eurot kuus;
 • Esmasel laenamisel nõutav isikusamasuse tuvastamine.

Raha24 lehel taotluse tegemine pole üldse mitte ülemäära keeruline. Protsessi alustamise jaoks tuleks klõpsata nupule “Ava konto”, misjärel tuleb enda kohta esitada mõned andmed: isikuandmed ja informatsioon rahalise seisu kohta. Pärast taotluse esitamist tehakse Raha24 poolt automaatne analüüs, mis väljastab väga kiiresti esmase otsuse laenu saamise kohta. Tänu sellele lahendusele on kogu protsess väga kiire ja taotluse esitamisest kuni laenu saamiseni võib minna vähem kui tund aega.

Kellele on Raha24 sobiv?

Keerulised ajad tulevad ja lähevad ning igaühel võivad tekkida ajutised rahalised raskused. Siis on hea teada, et Sa pole selles olukorras üksi. Raha24 aitab kliente ajutiste rahaliste probleemide lahendamisel. 

Erinevad laenutooted on Raha24 peamine tugevus. Võid avada krediidikonto või taotleda väikelaenu, remondilaenu, autolaenu, resilaenu jne. Tegelikult sobib Raha24 kasutamiseks igasuguste eluliste probleemide lahendamisel, kus on vajalik täiendav finantseering. Raha24 aitab oma klientidel unistused teoks teha kohe ja nüüd ilma, et peaks ootama ja raha koguma enne kui soovide täitmisega saab alustada.

Kindlasti sobib Raha24 krediidikonto avamine neile, kes soovivad oma ellu täiendavaid garantiisid olukorraks, kus raha on ootamatult juurde vaja. Krediidikonto on laenulimiit, mida kliendil on vajaduse tekkimisel võimalik kiiresti kasutada. Seega kui sa tunned, et vajad oma finantsseisu tugevdamiseks hädaolukorras edukalt maandumiseks langevarju, siis Raha24 on seda langevarju valmis Sulle pakkuma ja vajadusel ka avama.

Kuidas Raha24-st laenu taotleda?

Kui Raha24 on avanud sulle krediidilimiidi siis saad krediiditaotluse esitada oma krediidilimiidi piires, maksimaalselt kuni 5000 eurot. Juhul, kui krediidilimiit on alla 5000 euro, siis on võimalik Raha24 kasutaja keskkonnas taotleda krediidilimiidi suurendamist. 

Sul on alati võimalik esitada lisalaenu taotlus kogu oma krediidilimiidi ulatuses ning selle taotluse saad samuti esitada kasutaja keskkonnas. Lisalaenu taotlemise puhul arvestatakse juba kehtiva laenu põhiosa ning kasutatud aja eest kogunenud intressid viiakse üle uude laenulepingusse.

Raha24 tingimustes on öeldud, et krediiditaotluse esitamisel menetletakse taotlust ning tehakse väljamakse 2 tööpäeva jooksul. Tegelikult toimub see reeglina juba samal tööpäeval. Tellides kiirmakse, saab aga ülekande juba 5 minuti jooksul oma kontole. Krediiti saab taotleda ainult oma isiklikule pangakontole.

Kokkuvõte

Raha24 lehelt võib saada iga klient laenulimiiti 100 eurost kuni 5000 euroni. Taotlemine on tehtud automaatseks ja esmase vastuse taotlusele saab juba mõne minutiga. Laenuperiood võib olla 2 kuni 60 kuud ja ehkki korduval laenamisel on intressimäär suhteliselt kõrge võib esmasel laenamisel olla intress ka alates 2.9% aastas.

Raha24 laenule on võimalik saada ka tasuta maksepuhkus. Raha24 hoolib oma klientidest ja vajadusel maksepuhkuse pakkumine on parem lahendus kui kliendile makseraskuste ja koos sellega kaasnevate leppetrahvide tekitamine. Raha24 krediidikonto avamine on tasuta ja sellel pole mingeid konto haldamise tasusid. Kasutamata laenulimiidi pealt intresse maksma ei pea.

Ainus tasu, mida Raha24 puhul tasuma peab on lepingu sõlmimise tasu, mis on suurusega 3,5% laenusummast. Raha24-st võivad laenu võtta kõik alates 18-eluaastast ja igakuine minimaalne netosissetulek peab olema 425 eurot. Raha24 sobib kindlasti neile, kes soovivad krediidikonto omamisega olla kindlustatud ootamatute olukordade jaoks, kus kiiresti on vaja kasutada täiendavat raha.