TF Bank

TF Bank on amtelikult Rootsis registreeritud pank, mis tegutseb finantsvaldkonnas juba alates 1987. aastast. TF Banki tegevus on Rootsi Finantsinspektsiooni järelevalve all ja piiratud ulatuses kontrollib panga tegevust veel lisaks ka Eesti Finantsinspektsioon. TF Bank tegutseb riikidest Eestis, Rootsis, Poolas, Lätis, Leedus, Saksamaal, Soomes, Norras, Taanis ja Austrias omades sellega kogemusi pakkuda oma teenust mitmes erinevas riigis.

TF Bank tegevus põhineb vastutustundliku laenamise põhimõttel. Laene väljastatakse alles peale seda kui kliendi maksevõimekust on hinnatud põhjaliku krediidianalüüsiga. Eesmärk ei ole mitte ainult laenata vaid laenata selline summa, mida klient on võimeline täies ulatuses tagasi maksma. Probleeme laenu tasumisega üritatakse vältida juba eos.

Nišipangana pakub TF Bank teenuseid läbi oma IT platvormi, tagades sellega laenutaotluste ülikiire menetlemise kaotamata seejuures personaalset kontakti panga ja inimeste vahel. Kui klientidel on küsimusi, mille puhul on vajalik suhtlemine, on TF Banki klienditeenindus olemas selleks, et klientidele informatsiooni jagada ja nõu anda.

TingimusedSpetsifikatsioon
Laenusumma500 € -  15 000 €
IntressAlates 9,9%
Laenuperiood12 kuud - 84 kuud
Vanusepiirang22 aastat
Lepingutasu5% laenusummast, vähemalt 75€
Kontoväljavõte vajalikJah
Maksehäiretega laenEi
Smart-ID / Mobiil-IDJah
VäljamakseKahe pangapäeva jooksul

TF Bank laenude plussid ja miinused

Heidame pilgu peale, mis on TF Bank väikelaenu puhul suurimad plussid ja miinused:

Plussid

 • Keskmisest madalam intressimäär väikelaenule
 • Annuiteetmaksegraafik, millega on täpselt teada palju peab iga kuu laenu tagasi maksma
 • Isikusamasuse tuvastamiseks ei pea kodust lahkuma vaid seda saab teha internetis
 • Tavapärasest pikem laenu tagasimakse tähtaeg pikkusega kuni 84 kuud
 • Laenutaotluste menetlemine on kiire

Miinused

 • Laen kantakse kontole kahe pangapäeva jooksul

Coop Pank`i kontaktandmed:

 • Ettevõtte nimi: TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal
 • Veebileht: https://www.tfbank.ee/
 • Telefon: 6 075 775
 • E-posti aadress: info@tfbank.ee
 • Aadress: PK 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn
 • Saadaval laenud: Väikelaen, autolaen, laenude refinantseerimine, kinnisvaralaen, järelmaks

Suurepärane on TF Bank väikelaenu puhul veel see, et laenu tähtaja pikendamine, väikelaenu ennetähtaegne tagastamine ja ka maksepuhkuse vormistamine on täiesti tasuta. Seega mingeid täiendavaid tasusid nende toimingute tegemise eest kliendile ei lisata. 

Arvestades, et paljudel klientidel on soov laenu ennetähtaegselt tagastada või oma laenusid refinantseerida on eriti positiivne just see, et varem tagastamine ei lähe midagi maksma. Seega, kui soovid laenu varem tagastada, tuleb sul tasuda lihtsalt laenujääk, intress ja laenuhaldamise tasu kuni tagastamise kuupäeva seisuni. Sellest soovist peaksid kirjalikult teada andma TF Bank klienditeenindusele. Kindlasti lisa juurde ka täpne kuupäev, mil laenu varem tagastada soovid.

Ettevõttest TF Bank

TF Bank omab üsna pikaaegset kogemust finantssektoris, sest nad on tegutsenud selles valdkonnas juba alates 1987. aastast. TF Bank on olnud oma Eesti klientide seas atraktiivne tänu võimekusele saavutada kõrget tulu läbi hoolikalt valitud partnerite ja turusegmentide ning edukate teiste väikeste laenu väljastamisega tegelevate ettevõtete ülevõtmiste. Kvaliteetne ja läbimõeldud tegevus võimaldab klientidele pakkuda soodsamate tingimustega laenusid. 

TF Bank kuulub kahtlemata Eesti parimate laenupakkujate hulka. Panga tegevus on peamiselt internetipõhine. See on ka suur põhjus, miks neil on kiire laenutaotluse menetlemine ja vastused taotlustele saabuvad kiiresti.

TF Bank

Tingimused millele Coop Pank`i laenuklient peab vastama

TF Bank pangast väikelaenu saamiseks peab laenutaotleja vastama järgmistele tingimustele:

 • Klient peab olema vähemalt 22-aastane;
 • Vajalik on isikliku pangakonto olemasolu, sest teise isiku pangakontole TF Bank laenu ei väljastata ja sularahas laenu välja ei maksta;
 • Laenutaotleja peab omama stabiilset sissetulekut (palk või pension);
 • Väikelaenu saamise eelduseks on kliendi maksehäirete puudumine;
 • Alaline elukoht peab olema Eestis.

TF Bank pakub klientidele maksepuhkuse võimalust üheks kuuks. Tingimuseks on, et laenul on eelnevalt graafikujärgsed maksed korralikult tasutud ja TF Bank`i on informeeritud maksepuhkuse soovist vähemalt üks tööpäev enne laenumakse maksetähtaega.

Kelle jaoks on TF Bank sobiv?

Esmalt tuleks TF Bank veebilehel täita laenutaotlus. Protsessi kiirendamiseks palub TF Bank kohe esitada enda kontoväljavõtte viimase 6 kuu kohta filtreerimata kujul .bdoc või .asice formaadis (digitaalselt allkirjastatuna). Peale internetis laenutaotluse esitamist kuvatakse eelotsus koheselt arvutiekraanile.

Pärast esitatud andmete üle kontrollimist saadab TF Bank kliendile lepingu ja lingi selle allkirjastamiseks. Juhul, kui digitaalne allkirjastamine ei ole laenusaaja poolt võimalik, saadab TF Bank lepingu posti teel.

Kui TF Bank on allkirjastatud lepingu tagasi saanud ja lõppotsus on positiivne makstakse laen välja. Lisaks peab laenaja läbima isikusamasuse tuvastamise veebikaamera kaudu Veriffis.

Võetud laenusumma kantakse taotluses märgitud pangakontole kahe tööpäeva jooksul. Et laenu saada võimalikult kiiresti tuleks kohe taotluse juurde lisada ka kõik vajaminevad dokumendid. Näiteks on selleks pangakonto viimase 6 kuu väljavõte.

Enne laenutaotluse esitamist soovitab TF Bank tutvuda "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab hea ja ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

Kuidas TF Bank väikelaenu taotleda?

Laenutaotluse saab Coop Pank laenude puhul esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti. Lepingu võid digitaalselt allkirjastada kodust lahkumata oma ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. 

Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik läbida siiski isikusamasuse tuvastamine nagu kõigi teiste väikelaenude puhul. Õnneks saab seda teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel oma kodus või soovi korral ka Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik esitada isikut tõendav dokument milleks on kehtiv ID-kaart, pass või juhiluba.

Peale seda kui laenutaotlus on üle vaadatud ja  heaks kiidetud kantakse raha laenaja kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub kliendi kontole sõltuvalt pangast kas juba samal või äärmisel juhul järgneval tööpäeval pärast Coop Pank poolt ülekande tegemist.

Kokkuvõte

TF Bank on Rootsi päritolu ettevõte, mille tegevust kontrollivad nii Rootsi Finantsinspektsioon kui ka osaliselt Eesti Finantsinspektsioon. Seega on tegemist põhimõtteliselt kahekordse kindlusega, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega, kes on oma kvaliteeti pikkade aastate jooksul korduvalt tõestanud.

See kvaliteet peegeldub ka suhtumises oma klientidesse. TF Bank väikelaenude tingimused on laenuturu keskmisest soodsamad ja klientidesse suhtutakse positiivselt ka peale seda kui väikelaen on juba väljastatud. Näiteks on võimalik väga soodsatel tingimustel küsida maksepuhkust üheks kuuks (piisab ainult üks päev pangale ette teatamisest) või laenu ennetähtaegselt tagasi maksta.

TF Bank on oma laenude heakskiitmise protsessi osaliselt automatiseerinud, seega esialgse vastuse laenutaotlusele saab klient juba oma taotlust veebilehel sisestades. See annab klientidele meelerahu, et kui algselt sisestatud andmed on õiged on üsna tõenäoline, et TF Bank väljastab taotletud laenu.

Kindlasti on TF Bank üks krediidiandja, kelle puhul tasub väikelaenu võtmist tõsiselt kaaluda. Soodsam intress, sõbralik suhtumine ja rahaliselt head võimalused laenu ennetähtaegseks tagamiseks on need märksõnad, mis TF Bank väikelaenu teenust teistest eristavad.